Kiedy w naszym wymarzonym mieszkaniu ciągle mamy problem z uporządkowaniem przestrzeni, ponieważ dosłownie zalewa nas nadmiar drobnych rzeczy, których już nie mamy gdzie pomieścić, bowiem wszystkie szafki są już w pełni wykorzystane, może warto pomyśleć o bardzo prostym wyjściu z takiej sytuacji.

Okazuje się, że nasz problem mogą rozwiązać zwykłe pudła! Zwykłe, ale nie koniecznie zwyczajne, ponieważ w chwili obecnej dostępne są różne fasony i wzory takich funkcjonalnych pojemników: w zależności od rodzaju rzeczy, jakie będą w nich przechowywane, albo będące po prostu elementem sztuki użytkowej, w szerokiej gamie kolorystycznej. Przy odrobinie talentu plastycznego, sami możemy sobie stworzyć takie praktyczne i estetyczne zarazem schowki.

Niewątpliwą zaletą wspomnianych pudeł jest ich ekonomiczność, ponieważ można je umieścić wszędzie tam, gdzie nie dałoby się już ustawić dodatkowej szafki lub komody, czyli np. na szafie, pod biurkiem, pod oknem, a dodatkowo można je wykorzystać jako podkładkę pod wazon, albo dodatkowe miejsce na prasę, książki… Wszystko zależy od naszej pomysłowości.

Do tego samego celu mogą posłużyć również nieużywane walizy, które można nieco „podrasować”, kosze z wikliny, skrzynie – będą zajmowały mniej miejsca niż normalne meble, a mogą być świetnym uzupełnieniem aranżacyjnym danego wnętrza, jeśli tylko właściwie je dobierzemy i ustawimy. Czasami warto korzystać z prostych rozwiązań.

www.emmas.blogg.se

www.emmas.blogg.se

www.emmas.blogg.se

www.emmas.blogg.se

www.emmas.blogg.se

www.emmas.blogg.se

Via: 1