Organiczne, kwiatowe motywy na ścianach, wykonane z betonu

Szukacie sposobu, aby nadać świeżości swojemu domowi? Może spróbujecie pokryć ściany kwiatami i innymi organicznymi formami proponowanymi przez firmę KAZA? Firma współpracuje z artystami z całego świata, wykorzystując ich projekty i tworząc ze ścian niemal dzieła sztuki.
Betonowe płytki wzmocnione przez betonowe włókna zwane Smart Concrete, stają się niezawodnym materiałem który można wykorzystać do różnych koncepcji wewnątrz pomieszczeń oraz na zewnątrz.

Pomysł firmy KAZA wzbudza tak duże zainteresowanie, że stał się już obowiązującym trendem, który w przyszłości ma szansę zastąpić tapety lub tradycyjny sposób malowania ścian.

kwiaty_na_scianach3

kwiaty_na_scianach4

kwiaty_na_scianach5

kwiaty_na_scianach6

kwiaty_na_scianach7

kwiaty na ścianach

źródło: freshome.com, kazaconcrete.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Zobacz także:

 • Pas!
  Dobrze zaaranżowane wnętrze z pewnością przykuje uwagę naszych gości, ale pamiętajmy, że to nam ma się żyć dobrze w zaprojektowanej przez nas przestrzeni.
 • W zupełnie innym świetle
  Wymarzony dom można uatrakcyjniać do woli różnymi dodatkami, czasami niezbyt pracochłonne zabiegi mogą przynieść zdumiewający efekt.
 • Tablica na ścianie
  Kto nie lubił pisać po tablicy w dzieciństwie? Kto nie miał choć raz pokusy, żeby pisać po ścianach? Wyjątki pewnie są, ale myślę że dla większości z nas ściana-tablica to świetna zabawa. Dzieci z ...
 • Zień Home
  Okazuje się, że projektowanie ubrań nie jest jedyną pasją Macieja Zienia. Znany projektant ma też na swoim koncie gotowe projekty apartamentów, designerskie meble i garderoby, współpracuje też z fi...
 • Neobarok
  Połączenie nowoczesnych mebli z klasycznymi, urządzonymi z przepychem wnętrzami może być bardzo ryzykowne. Wydaje się jednak, że designerzy z francuskiej firmy Moustaches nie popełnili żadnego błęd...