Wpisy oznaczone tagiem: ‘małe mieszkanie’Oddzielnie

W dzisiejszych czasach często nasze wymarzone mieszkanie zajmuje niewielki metraż. Niewielka przestrzeń jest zatem prawdziwym wyzwaniem dla osób, które chciałyby pomieścić w ciasnym lokum wszystkie obszary, takie jak jadalnia, sypialnia czy pracownia.

Doskonałym rozwiązaniem dla posiadaczy niewielkich mieszkań może być zastosowanie ścianek działowych, do wyznaczenia dodatkowej przestrzeni. Innym sposobem może być oddzielenie poszczególnych części parawanem. To świetna opcja dla osób, które lubią częste zmiany aranżacyjne, ponieważ wyznaczając dany obszar mieszkania parawanem, możemy w niedalekiej przyszłości zamienić go na inny albo w ogóle zrezygnować z przenośnej ścianki.

Parawan znany jest od XVI wieku w Europie, natomiast w Chinach został wynaleziony znacznie wcześniej. Chętnie po niego sięgają również ekonomiczni Japończycy. A jak się prezentują współczesne parawany? Popatrzmy na wybrane propozycje:

parawan

parawan

zdjęcia za decodir.com

parawan

zdjęcie za homedit.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.7/10 (3 votes cast)

Tagi: , , , ,
Kategoria: Aranżacja, Mieszkanie, wnętrza | Komentowanie nie jest możliwe

Trzy w jednym

Nie każdy (lub każda) z nas ma wielki dom lub przestronny loft do zagospodarowania. Przeważnie musimy zadowolić się zaaranżowaniem przestrzeni skromnego M2 lub M3. Wtedy uświadamiamy się, jak trudne jest projektowanie wnętrz i że małe mieszkanie stanowi prawdziwe wyzwanie. Jak zatem na jednej przestrzeni zmieścić sypialnię, jadalnię i salon? Poniżej znajdziecie kilka podpowiedzi.

how to arrange a small flat

www.emmas.blogg.se

jak urządzić małe mieszkanie

www.freshome.com

pomysły na małe mieszkanie

www.freshome.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.8/10 (4 votes cast)

Tagi: , , ,
Kategoria: Mieszkanie, Projektowanie | Komentowanie nie jest możliwe