Okrągłe szafki na buty

Okrągłe szafki na buty? Tak. Wiszące szafki na buty? I owszem.

Okrągłe szafki na buty, które można zamówić w RakkuDesign, są obrotowe i mają kółka, dzięki którym możemy je bardzo łatwo przesuwać. Szafki są ażurowe, więc nie ma możliwości że jakieś zapomniane pary będą leżały na dnie szafy. Wiszące pomagają zagospodarować przestrzeń w szafie, okrągłe mogą bez problemu stać w przedpokoju.

okragla_szafka_na_buty_01

okragla_szafka_na_buty_02

okragla_szafka_na_buty_03

okragla_szafka_na_buty_04

okragla_szafka_na_buty_05

szafka-na-buty-01

szafka-na-buty-05

szafka-na-buty-06

szafka-na-buty-07

szafka-na-buty-08

źródło: rakkudesigns.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Zobacz także:

 • Drewno w ceramicznej wersji
  Parkiet czy płytki? Oto jest pytanie... Jeśli nie możecie się zdecydować warto przyjrzeć się płytkom drewnopodobnym! Na przykład kolekcjom Woodentic czy Woodhaven firmy Paradyż Ceramika. Płytki Wo...
 • Jak używać drabiny?
  Zwykle chowamy drabiny w ciemny kąt i wyciągamy je tylko wtedy kiedy potrzebujemy dosięgnąć gdzieś wysoko. Okazuje się że wcale nie musi tak być! Drabina jest bardzo często wyeksponowanym elementem...
 • Pomysły na niewielką sypialnię
  Jak zaprojektować wnętrze tak, by było przytulne i jednocześnie komfortowe? Dzisiaj prezentujemy pomysłu na niewielką sypialnię w mieszkaniu w bloku.
 • W zupełnie innym świetle
  Wymarzony dom można uatrakcyjniać do woli różnymi dodatkami, czasami niezbyt pracochłonne zabiegi mogą przynieść zdumiewający efekt.
 • Powrót do natury!
  Produkty handmade są coraz popularniejsze. Nastała swego rodzaju moda, na tego typu wyroby.