W skandynawskim stylu

Wielki powrót inspiracji północnym krajobrazem i naturą. Białe ściany, surowy wystrój, naturalne materiały i swoisty miks „starego” z „nowym” to wyznaczniki tzw. skandynawskiego stylu. Aranżacje mieszkań z Szwecji, Norwegii i Danii to także propozycja dla zwolenników ekologicznego budownictwa.

www.emmas.blogg.se

www.emmas.blogg.se

www.emmas.blogg.se

Via: 1 / 2

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Zobacz także:

 • Biuro społecznościowe
  Nowa siedziba Facebook'a jest pełna miejsc do mniej lub bardziej formalnych spotkań. Jak widać, nie tylko projektowanie domu lub mieszkania może być wyzwaniem.
 • Mocny akcent
  Projektowanie wnętrz nie musi ograniczać się do doboru koloru ścian i tekstyliów. Czasem bowiem wystarczy, że zdecydujemy się na jeden mocny szczegół, który zdecyduje o charakterze pomieszczenia....
 • Pomysły na niewielką sypialnię
  Jak zaprojektować wnętrze tak, by było przytulne i jednocześnie komfortowe? Dzisiaj prezentujemy pomysłu na niewielką sypialnię w mieszkaniu w bloku.
 • W zupełnie innym świetle
  Wymarzony dom można uatrakcyjniać do woli różnymi dodatkami, czasami niezbyt pracochłonne zabiegi mogą przynieść zdumiewający efekt.
 • Trzy w jednym
  Nie każdy (lub każda) z nas ma wielki dom lub przestronny loft do zagospodarowania. Przeważnie musimy zadowolić się zaaranżowaniem przestrzeni skromnego M2 lub M3. Wtedy uświadamiamy się, jak trudn...


Tagi: , ,