Mocny akcent

Projektowanie wnętrz nie musi ograniczać się do doboru koloru ścian i tekstyliów. Czasem bowiem wystarczy, że zdecydujemy się  na jeden mocny szczegół, który zdecyduje o charakterze pomieszczenia. Może to być nie tylko ściana o intensywnej barwie, ale designerski mebel lub lampa. Liczy się wyrazistość!

Poniżej znajdziecie kilka inspiracji:

www.emmasblogg.se

www.digsdigs.com

www.inspirationbubble.blogspot.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Mocny akcent, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Zobacz także:

 • Pomysły na niewielką sypialnię
  Jak zaprojektować wnętrze tak, by było przytulne i jednocześnie komfortowe? Dzisiaj prezentujemy pomysłu na niewielką sypialnię w mieszkaniu w bloku.
 • Biuro społecznościowe
  Nowa siedziba Facebook'a jest pełna miejsc do mniej lub bardziej formalnych spotkań. Jak widać, nie tylko projektowanie domu lub mieszkania może być wyzwaniem.
 • W skandynawskim stylu
  Wielki powrót inspiracji północnym krajobrazem i naturą. Białe ściany, surowy wystrój, naturalne materiały i swoisty miks "starego" z "nowym" to wyznaczniki tzw. skandynawskiego stylu. Aranżacje mi...
 • Neobarok
  Połączenie nowoczesnych mebli z klasycznymi, urządzonymi z przepychem wnętrzami może być bardzo ryzykowne. Wydaje się jednak, że designerzy z francuskiej firmy Moustaches nie popełnili żadnego błęd...
 • Luksusowy hotel w… samolocie
  Mała przestrzeń wymaga szczególnej uwagi przy projektowaniu. W tym przypadku jednak designerzy spisali się znakomicie.


Tagi: , ,