Biuro w domu

Nowoczesne sposoby komunikacji i możliwość przesyłania danych powodują, ze coraz częściej decydujemy się na pracę w domu. Nie zawsze jednak możemy poświecić jedno pomieszczenie na zorganizowanie gabinetu, w którym pracujemy. Jak zatem zaaranżować niewielką przestrzeń tak, by pomagała się skoncentrować i jednocześnie była przyjazna? Poniżej znajdziecie kilka projektów wnętrz, które mogą was zainspirować:

biuro w domu

www.emmas.blogg.se

domowe biuro

www.emmas.blogg.se

biuro w domu

www.digsdigs.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.7/10 (3 votes cast)
Biuro w domu, 9.7 out of 10 based on 3 ratings

Zobacz także:

 • Pomysły na niewielką sypialnię
  Jak zaprojektować wnętrze tak, by było przytulne i jednocześnie komfortowe? Dzisiaj prezentujemy pomysłu na niewielką sypialnię w mieszkaniu w bloku.
 • Mocny akcent
  Projektowanie wnętrz nie musi ograniczać się do doboru koloru ścian i tekstyliów. Czasem bowiem wystarczy, że zdecydujemy się na jeden mocny szczegół, który zdecyduje o charakterze pomieszczenia....
 • Joie de vivre
  Niewiele jest osób, które urządziłyby swoje mieszkanie z taką odwagą. Poniższe zdjęcia to relacja z mieszkania Hunta Slonema, nowojorskiego malarza i wielbiciela papug.
 • Biuro społecznościowe
  Nowa siedziba Facebook'a jest pełna miejsc do mniej lub bardziej formalnych spotkań. Jak widać, nie tylko projektowanie domu lub mieszkania może być wyzwaniem.
 • Powitanie wiosny
  Słoneczna pogoda, kwiaty na trawnikach i zieleniejące drzewa powodują, że trochę wiosennej atmosfery chciałoby się wprowadzić do własnego wymarzonego domu lub mieszkania


Tagi: , ,