Urządzamy pokój dla ucznia

Jak urządzić pokój dziecka, żeby był: kolorowy, wesoły, żeby zmieścił wszystkie zabawki i żeby wszystko było „pod ręką”, a jednocześnie aby nasza pociecha chciała i mogła odrabiać w nim lekcje, czyli żeby w tym całym zabawowym pomieszczeniu było też miejsce do nauki? Przyjrzymy się dziś kilku rozwiązaniom z naszego polskiego rynku meblarskiego. Zapraszamy:

Black Red White – seria Ringo – to meble które nie znudzą się nam szybko. A to dzięki temu, że producent oferuje nam możliwość dokupienia naklejek którymi ozdabiamy meble według własnego gustu. Kiedy nam się znudzą odklejamy, przyklejamy inne, lub nie przyklejamy nic, w „dorosłej” wersji.

brw

brw ringo

brw ringo

Seria Enyo, firmy Wajnert. Biurko-barek, widoczne na zdjęciu z zielonym frontami, to idealne rozwiązanie do wąskiego pokoju. Enyo to meble modułowe, czyli zestawiamy elementy tak, jak nam wygodnie. Dominującym kolorem jest antracyt, rozjaśniony frontami dostępnymi w trzech kolorach do wyboru: czerwonym, pomarańczowym lub zielonym.

szkolne meble

szkolne meble

wajnert enyo

wajnert meble

Fiorentino – przy tej firmie zatrzymamy się na dłużej, ponieważ ich pomysłowość jest tak wielka, że nie sposób zamknąć ją w kilku zdaniach, czy pokazać na paru obrazkach. Usiądźcie więc wygodnie i zobaczcie sami:

fiorentino

fiorentino

pokój dziecięcy

pokój dziecięcy

fiorentino

pokój dziecięcy

fiorentino

fiorentino

pokój dziecięcy

bajkowy pokój dziecięcy

pokój bletnicy

pokój baletnicy

pokój dziewczęcy

pokój chłopca

pokój chłopca

pokój dzieczynki

pokój dziewczynki

biało-czarny pokój

pokój dziecięcy

pokój dziecięcy

pokój dziecięcy

pokój dziecięcy różowy

pokój nastolatka

luneta w pokoju

pokój dziecięcy

fiorentino

fiorentino

pokój dziecięcy w dinozaury

pokój dziecięcy dinozaury

źródła: brw.com.pl, wajnert.pl, fiorentino.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (2 votes cast)
Urządzamy pokój dla ucznia, 8.0 out of 10 based on 2 ratings

Zobacz także:

 • Pokój dziecięcy w soczystych barwach
  Przedstawiony poniżej pokój z pewnością jest niebanalny. Głównym elementem dekoracyjnym jest świetlna dekoracja w kształcie drzewa nad łóżkiem. Pokój jest dziecięcy i kolorowy, ale głównie dzięki ...
 • Akwarium w łazience
  Okazuje się że akwarium w domu wcale nie musi stać w salonie czy sypialni, jak to najczęściej bywa. Łazienka też jest dla niego świetnym miejscem. Włoska firma Italbrass stworzyła nawet umywalkę, k...
 • Jak zagospodarować przestrzeń pod schodami?
  Przekonajcie się na ile sposobów można wykorzystać przestrzeń pod schodami. Najczęściej pod schodami zaaranżowane są półki na książki, ale można też wykorzystać to miejsce do przechowywania butelek...
 • Pas!
  Dobrze zaaranżowane wnętrze z pewnością przykuje uwagę naszych gości, ale pamiętajmy, że to nam ma się żyć dobrze w zaprojektowanej przez nas przestrzeni.
 • Odświeżenie
  Kiedy chcemy się szybko odświeżyć, zazwyczaj korzystamy z walorów prysznica. Nic nie podziała na nas tak pobudzająco jak szybka kąpiel.