Pokój dla malucha

Przedstawialiśmy już pomysły na urządzenie pokoju dziecięcego. Pokazaliśmy kilka przykładów wnętrz pokojów dzieci w wieku wczesnoszkolnym oraz nastolatków. Tym razem natomiast zaprezentujemy interesujące aranżacje pokoików dla najmłodszych, którzy widzą świat z „zza krat” swych łóżeczek. Jeśli Twoja rodzina niebawem się powiększy, warto zaplanować przestrzeń mieszkalną również dla maluszka. Poniżej kilka podpowiedzi w tym zakresie:

pokój dla malucha

pokój dla malucha

pokój dla malucha

pokój dla malucha

pokój dla malucha

pokój dla malucha

zdjęcia za zainteriora.net

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.7/10 (3 votes cast)
Pokój dla malucha, 9.7 out of 10 based on 3 ratings

Zobacz także:

 • Orange
  Projektowanie wnętrz to wyzwanie rzucone kolorom. Aranżacja wnętrza wymaga zgrania się barw, które niekoniecznie muszą być postrzegane jako najodpowiedniejsze. Wszystko zależy od wyczucia stylu i p...
 • Stolikowo
  Stolik w kilku odsłonach. Może zachęcać do filiżanki kawy, ale nie tylko. Niekoniecznie prostokątny. Mocna strona aranżacji wnętrz.
 • Po drugiej stronie lustra
  Lustra są świetne w aranżowaniu wnętrz z charakterem. Sprawdzą się w salonie, sypialni bądź łazience, niezależnie od tego, w jakim stylu urządzony jest nasz dom.
 • Dobra strona wnętrz – konkurs
  Zapraszamy wszystkich odwiedzających nasz portal do wzięcia udziału w projekcie "Dobra strona wnętrz". Lubisz swój dom? Chcesz pokazać innym ciekawy pomysł na aranżację? Prześlij nam zdjęcia wnętrz...
 • Loft
  Po prostu. Nowoczesny i inspirujący. Aranżacja wnętrz dla nonkonformistów.


Tagi: ,