Pas!

Prawidłowo zaaranżowane wnętrze z pewnością przykuje uwagę naszych gości, ale pamiętajmy, że to nam ma się żyć dobrze w zaprojektowanej przez nas przestrzeni. Dlatego, zanim zdecydujemy się na pewne radykalne zmiany aranżacyjne, zastanówmy się, czy nasz wybór aby na pewno będzie trafny. Jednym z nieco ryzykownych przedsięwzięć będzie zastosowanie pasów, ponieważ może okazać się, że pociągnie to za sobą konieczność wymiany pozostałych elementów wyposażenia wnętrza, a przecież nie zawsze chcemy aż tak zdecydowanych zmian. Jeśli jednak podobają nam się „pasiaste” wnętrza i dobrze zaplanowaliśmy, na jakim obszarze pasy mają się znaleźć, nic nie stoi na przeszkodzie, aby naszą wizję przenieść na ściany, schody, sufit czy podłogę. Przyjrzyjmy się kilku (bardzo różnym) propozycjom:


www.flickr.com

www.freshome.com

www.flickr.com

2.bp.blogspot.com

www.homesandgardens.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Pas!, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Zobacz także:

 • Odświeżenie
  Kiedy chcemy się szybko odświeżyć, zazwyczaj korzystamy z walorów prysznica. Nic nie podziała na nas tak pobudzająco jak szybka kąpiel.
 • Ściana ożywiona
  Tapeta znana jest w Europie od XVI stulecia, chociaż jej powszechne stosowanie przypada na wiek XIX i XX.
 • Miejsce dla pupila
  W dzisiejszej odsłonie Projektorii zaprezentujemy kilka ciekawych akcesoriów dla właścicieli domowych zwierzaków.
 • Zawrót głowy
  Projektoria prezentuje pomysły na wnętrza intrygujące i funkcjonalne, standardowe i ekstrawaganckie.
 • Dekoracje, naturalnie
  Piękne mieszkanie powinno być zaaranżowane w interesujący sposób, nie powinno w nim również zabraknąć pewnych dekoracji.


Tagi: , ,