Neobarok

Połączenie nowoczesnych mebli z klasycznymi, urządzonymi z przepychem wnętrzami może być bardzo ryzykowne. Wydaje się jednak, że designerzy z francuskiej firmy Moustaches nie popełnili żadnego błędu, mieszając te dwa – tak od siebie oddalone – rozwiązania estetyczne. Balansują na granicy kiczu czy poszli już kilka kroków za daleko, projektując dom w taki sposób? Oceńcie sami.

Poniżej kilka efektów ich pracy:

www.stylepark.com

www.stylepark.com

www.stylepark.com

www.stylepark.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.0/10 (1 vote cast)
Neobarok, 6.0 out of 10 based on 1 rating

Zobacz także:

 • Mocny akcent
  Projektowanie wnętrz nie musi ograniczać się do doboru koloru ścian i tekstyliów. Czasem bowiem wystarczy, że zdecydujemy się na jeden mocny szczegół, który zdecyduje o charakterze pomieszczenia....
 • Pomysły na niewielką sypialnię
  Jak zaprojektować wnętrze tak, by było przytulne i jednocześnie komfortowe? Dzisiaj prezentujemy pomysłu na niewielką sypialnię w mieszkaniu w bloku.
 • Biuro społecznościowe
  Nowa siedziba Facebook'a jest pełna miejsc do mniej lub bardziej formalnych spotkań. Jak widać, nie tylko projektowanie domu lub mieszkania może być wyzwaniem.
 • Luksusowy hotel w… samolocie
  Mała przestrzeń wymaga szczególnej uwagi przy projektowaniu. W tym przypadku jednak designerzy spisali się znakomicie.
 • Trzy w jednym
  Nie każdy (lub każda) z nas ma wielki dom lub przestronny loft do zagospodarowania. Przeważnie musimy zadowolić się zaaranżowaniem przestrzeni skromnego M2 lub M3. Wtedy uświadamiamy się, jak trudn...


Tagi: , ,