Dobra strona wnętrz – konkurs

Zapraszamy wszystkich odwiedzających nasz portal do wzięcia udziału w konkursie „Dobra strona wnętrz„. Lubisz swój dom? Chcesz pokazać innym ciekawy pomysł na aranżację? Prześlij nam zdjęcia wnętrz Twojego domu bądź mieszkania.

Prosimy o przesyłanie zdjęć na adres: redakcja@projektoria.pl.Najciekawsze zostaną opublikowane. Nie zapomnij się podpisać. Możesz też zamieścić opis – krótką historię remontu, skąd czerpałeś pomysły na inspirację, itp. Imię i nazwisko jedynie do wiadomości redakcji.

Zapraszamy! Pokaż swoją dobrą stronę wnętrz!

Dla najlepszych – niespodzianka!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Dobra strona wnętrz - konkurs , 10.0 out of 10 based on 1 rating

Zobacz także:

 • Loft
  Po prostu. Nowoczesny i inspirujący. Aranżacja wnętrz dla nonkonformistów.
 • Po drugiej stronie lustra
  Lustra są świetne w aranżowaniu wnętrz z charakterem. Sprawdzą się w salonie, sypialni bądź łazience, niezależnie od tego, w jakim stylu urządzony jest nasz dom.
 • Poduszka – nie tylko do snu
  Nie od dziś wiadomo, że aranżacja przestrzeni to także gra dodatków. W tej zabawie niebagatelną rolę odgrywają dodatki. Niekiedy, główna rola przypada poduszkom. Poduszki to świetny, niedrogi sposó...
 • Dobra strona wnętrz – zdjęcia czytelniczki
  Dzisiaj publikujemy pierwsze zdjęcia wnętrz, nadesłane przez czytelniczkę. Dziękujemy za nie i zapraszamy innych do zabawy. Nagrody czekają - wystarczy pochwalić się ciekawymi aranżacjami. Najwy...
 • Pokój dla malucha
  Przedstawialiśmy już pomysły na urządzenie pokoju dziecięcego.


Tagi: , ,